Finanse

Zakup mieszkania to niejednokrotnie najważniejsza decyzja w życiu człowieka. Chcemy żeby było idealne, byśmy czuli się w nim jak najlepiej. Jednak by czuć się w nim dobrze, nie tylko musi znajdować się w doskonałej lokalizacji, być urządzone według naszych upodobań , powinno również gwarantować stabilność finansową. Spokój może odebrać nam źle dobrany kredyt. Nasze wymarzone mieszkanie przestaje nagle cieszyć, a sen z powiek spędza spłata pożyczki. Czy można sfinansować mieszkanie jak najtaniej, bez popełniania błędów, a przy tym bezpiecznie?

TAK. Decydując się na zakup mieszkania w jednej z naszych inwestycji oferujemy Państwu możliwość skorzystania z oferty naszego doradcy kredytowego, który po zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami oraz możliwościami przedstawi ofertę najlepiej dopasowanego do Państwa potrzeb i możliwości kredytu.

Na rynku działa blisko 40 dużych banków udzielających kredytów mieszkaniowych. Ponieważ każda drobna kwota w skali wielu lat tworzy dziesiątki tysięcy złotych, zaciągając kredyt warto sprawdzić wszystkie oferty tak, by wybrać najkorzystniejszą z nich i płacić jak najmniej.  Jest to możliwe dzięki kompetentnemu Doradcy Kredytowemu.

Sprawdzi on jak wysoki kredyt możemy zaciągnąć,  wyjaśni jakie konsekwencje wiążą się z wyborem konkretnych walut,  doradzi także bezpieczny sposób spłaty. Przedstawi kilka najlepszych propozycji i porówna nie tylko ich zalety, ale również wady, o których pracownicy banków  wspominają niechętnie. Odkryje gdzie czekają na nas ukryte opłaty i „kruczki prawne”.

Wiedzę tą możemy uzyskać w ciągu jednego, bezpłatnego spotkania, unikając kilkudziesięciu wizyt w różnych miejscach.

Dzięki stałej współpracy z bankami współpracujący z nami Doradca Kredytowy ma też możliwości wynegocjowania atrakcyjniejszych warunków niż te, które klient mógłby uzyskać indywidualnie.

W Polsce wraz ze wzrostem ilości banków już ok. 40% pożyczek mieszkaniowych udzielanych jest właśnie za pośrednictwem doradców kredytowych czy firm brokerskich. W Unii Europejskiej ten odsetek waha się od 60% do ponad 80% i nadal rośnie.