Rezydencja Rakowicka 6 - komfort, cisza i wygoda

Rezydencja Rakowicka 6 to inwestycja skierowana do Klientów wymagających, poszukujących nieruchomości ponad przeciętnych i wyjątkowych o doskonałej lokalizacji, niebanalnej architekturze nadającej niepowtarzalnego charakteru i niecodziennego klimatu.

Rezydencja Rakowicka 6 to propozycja apartamentów w doskonałej lokalizacji w ścisłym centrum Krakowa, świetnej komunikacji i sąsiedztwie Starego Miasta (Rynek Główny 1200m, Dworzec Główny/ Galeria Krakowska 600m) oraz ośrodków kultury takich jak Filharmonia Krakowska, Teatr Słowackiego itp. W sąsiedztwie kamienicy znajdują się również Ogród Botaniczny czy Park Strzeleckiego, idealne miejsca do wypoczynku i relaksu w samym centrum Krakowa.

W rezydencji znalazła się recepcja gwarantująca bezpieczeństwo i komfort mieszkańców, winda obsługująca mieszkania na wszystkich kondygnacjach, a szlachetne materiały użyte do aranżacji części wspólnych takich jak m.in wejścia, korytarze i klatki schodowe świadczą o niecodziennym stylu i najwyższym standardzie „Rezydencji Rakowicka 6”

 

W części frotnowej kamienicy znjdują się lokale usługowe, biurowe oraz mieszkalne.

W części oficyny funkcjonowanie rozpoczął wysokiej klasy Apart Hotel (RakowickaResidence.pl) wraz infrastukturą (m.in. dla Gości korzystających z apartamentów do dyspozycji Gości pozostaje część gastronomiczna, rekreacyjna- sauna, itp).